..: Trasa vlaku Os 19019 - JŘ 2011 :..
Os 19019
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   19.40 6
  Praha-Vršovice  19.44 19.45 2
  Praha-Krč  19.51 19.51 2/2
  Praha-Braník  19.55 19.56 3
  Praha-Modřany zastávka x20.00 20.00 
  Praha-Komořany x20.02 20.02 
  Praha-Zbraslav  20.06 20.07 2
  Dolní Břežany-Jarov x20.10 20.10 
  Vrané nad Vltavou  20.14 20.15 2
  Skochovice x20.18 20.18 
  Měchenice x20.20 20.21 2
  Bojov x20.31 20.31 
  Bojanovice x20.34 20.34 
  Čisovice  20.38 20.39 2
  Rymaně x20.44 20.44 
  Mníšek pod Brdy  20.47 20.48 3
  Nová Ves pod Pleší x20.53 20.53 
  Malá Hraštice x20.58 20.58 
  Mokrovraty x21.04 21.04 
  Stará Huť x21.09 21.09 
  Dobříš  21.12  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia