..: Trasa vlaku Os 19017 - JŘ 2011 :..
Os 19017
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   18.25 6
  Praha-Vršovice  18.29 18.31 2
  Praha-Krč  18.37 18.38 2/2
  Praha-Braník  18.42 18.43 3
  Praha-Modřany zastávka x18.47 18.47 
  Praha-Komořany x18.49 18.49 
  Praha-Zbraslav  18.53 18.54 3
  Dolní Břežany-Jarov x18.57 18.57 
  Vrané nad Vltavou  19.01 19.02 2
  Skochovice x19.05 19.05 
  Měchenice  19.07 19.08 2
  Klínec x19.14 19.14 
  Bojov x19.19 19.19 
  Bojanovice x19.22 19.22 
  Čisovice  19.26 19.27 2
  Rymaně x19.33 19.33 
  Mníšek pod Brdy  19.36 19.37 3
  Nová Ves pod Pleší x19.43 19.43 
  Malá Hraštice x19.47 19.48 2
  Mokrovraty x19.54 19.54 
  Stará Huť x20.00 20.00 
  Dobříš  20.03  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster