..: Trasa vlaku Os 19016 - JŘ 2011 :..
Os 19016
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   18.02 1
  Stará Huť x18.04 18.04 
  Mokrovraty x18.09 18.09 
  Malá Hraštice x18.16 18.16 
  Nová Ves pod Pleší x18.21 18.21 
  Mníšek pod Brdy  18.27 18.36 3
  Rymaně x18.37 18.37 
  Čisovice  18.43 18.44 3
  Bojanovice x18.47 18.47 
  Bojov x18.50 18.50 
  Klínec x18.54 18.54 
  Měchenice  19.00 19.12 2
  Skochovice x19.14 19.14 
  Vrané nad Vltavou  19.17 19.25 3
  Dolní Břežany-Jarov x19.28 19.28 
  Praha-Zbraslav  19.32 19.33 3
  Praha-Komořany x19.36 19.36 
  Praha-Modřany zastávka x19.39 19.39 
  Praha-Braník  19.43 19.43 3
  Praha-Krč  19.48 19.53 2/2
  Praha-Vršovice  19.59 20.00 2
  Praha hlavní nádraží  20.04  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster