..: Trasa vlaku Os 19012 - JŘ 2011 :..
Os 19012
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   15.37 1
  Stará Huť x15.40 15.40 
  Mokrovraty x15.45 15.45 
  Malá Hraštice x15.52 15.52 
  Nová Ves pod Pleší x15.57 15.57 
  Mníšek pod Brdy  16.04 16.12 3
  Rymaně x16.14 16.14 
  Čisovice  16.20 16.21 3
  Bojanovice x16.24 16.24 
  Bojov x16.27 16.27 
  Klínec x16.32 16.32 
  Měchenice  16.38 16.39 2
  Skochovice x16.41 16.41 
  Vrané nad Vltavou  16.44 16.53 2
  Dolní Břežany-Jarov x16.56 16.56 
  Praha-Zbraslav  17.00 17.01 3
  Praha-Komořany x17.04 17.04 
  Praha-Modřany zastávka x17.07 17.07 1/1
  Praha-Braník  17.11 17.11 3
  Praha-Krč  17.17 17.17 2/2
  Praha-Vršovice  17.24 17.25 2
  Praha hlavní nádraží  17.29  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök