..: Trasa vlaku Os 19010 - JŘ 2011 :..
Os 19010
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   13.25 1
  Stará Huť x13.27 13.27 
  Mokrovraty x13.33 13.33 
  Malá Hraštice x13.39 13.39 
  Nová Ves pod Pleší x13.45 13.45 
  Mníšek pod Brdy  13.52 13.54 3
  Rymaně x13.56 13.56 
  Čisovice  14.01 14.07 3
  Bojanovice x14.11 14.11 
  Bojov x14.14 14.14 
  Klínec x14.18 14.18 
  Měchenice  14.24 14.25 2
  Skochovice x14.28 14.28 
  Vrané nad Vltavou  14.31 14.32 3
  Dolní Břežany-Jarov x14.35 14.35 
  Praha-Zbraslav  14.39 14.40 3
  Praha-Komořany x14.43 14.43 
  Praha-Modřany zastávka x14.46 14.46 
  Praha-Braník  14.50 14.50 3
  Praha-Krč  14.55 14.55 2/2
  Praha-Vršovice  15.02 15.03 2
  Praha hlavní nádraží  15.07  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster