..: Trasa vlaku Os 19009 - JŘ 2011 :..
Os 19009
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   13.04 6
  Praha-Vršovice  13.08 13.09 2
  Praha-Krč  13.15 13.16 2/2
  Praha-Braník  13.20 13.21 3
  Praha-Modřany zastávka x13.25 13.25 
  Praha-Komořany x13.27 13.27 
  Praha-Zbraslav  13.31 13.32 3
  Dolní Břežany-Jarov x13.35 13.35 
  Vrané nad Vltavou  13.39 13.40 2
  Skochovice x13.43 13.43 
  Měchenice  13.45 13.46 2
  Klínec x13.52 13.52 
  Bojov x13.57 13.57 
  Bojanovice x14.00 14.00 
  Čisovice  14.04 14.05 2
  Rymaně x14.11 14.11 
  Mníšek pod Brdy  14.14 14.15 3
  Nová Ves pod Pleší x14.21 14.21 
  Malá Hraštice x14.25 14.26 2
  Mokrovraty x14.32 14.32 
  Stará Huť x14.38 14.38 
  Dobříš  14.41  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster