..: Trasa vlaku Os 19002 - JŘ 2011 :..
Os 19002
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   4.51 1
  Stará Huť  4.53 4.53 
  Mokrovraty  4.59 4.59 
  Malá Hraštice  5.05 5.05 
  Nová Ves pod Pleší  5.10 5.10 
  Mníšek pod Brdy  5.17 5.27 3
  Rymaně  5.29 5.29 
  Čisovice  5.34 5.35 3
  Bojanovice  5.39 5.39 
  Bojov  5.42 5.42 
  Měchenice  5.51 5.52 2
  Skochovice  5.55 5.55 
  Vrané nad Vltavou  5.58 5.59 3
  Dolní Břežany-Jarov  6.02 6.02 
  Praha-Zbraslav  6.06 6.07 3
  Praha-Komořany  6.10 6.10 
  Praha-Modřany zastávka  6.13 6.13 
  Praha-Braník  6.16 6.16 3
  Praha-Krč  6.22 6.22 2/2
  Praha-Vršovice  6.29 6.30 2
  Praha hlavní nádraží  6.34  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök