..: Trasa vlaku Os 19001 - JŘ 2011 :..
Os 19001
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Bojov x0.46 0.46 
  Bojanovice x0.49 0.49 
  Čisovice  0.53 0.53 2
  Rymaně x0.59 0.59 
  Mníšek pod Brdy  1.01 1.02 3
  Nová Ves pod Pleší x1.07 1.07 
  Malá Hraštice x1.12 1.12 
  Mokrovraty x1.17 1.17 
  Stará Huť x1.23 1.23 
  Dobříš  1.26  2
  Praha hlavní nádraží   0.00 6
  Praha-Vršovice  0.04 0.05 2
  Praha-Krč  0.11 0.11 2/2
  Praha-Braník  0.15 0.16 3
  Praha-Modřany zastávka x0.19 0.19 
  Praha-Komořany x0.21 0.21 
  Praha-Zbraslav  0.24 0.25 3
  Dolní Břežany-Jarov x0.28 0.28 
  Vrané nad Vltavou  0.31 0.32 2
  Skochovice x0.35 0.35 
  Měchenice x0.37 0.37 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy