..: Trasa vlaku Os 19000 - JŘ 2011 :..
Os 19000
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   3.44 1
  Stará Huť x3.46 3.46 
  Mokrovraty x3.52 3.52 
  Malá Hraštice x3.58 3.58 
  Nová Ves pod Pleší x4.04 4.04 
  Mníšek pod Brdy  4.11 4.12 3
  Rymaně x4.14 4.14 
  Čisovice  4.19 4.20 3
  Bojanovice x4.24 4.24 
  Bojov x4.27 4.27 
  Měchenice  4.36 4.37 2
  Skochovice x4.39 4.39 
  Vrané nad Vltavou  4.42 4.43 3
  Dolní Břežany-Jarov x4.46 4.46 
  Praha-Zbraslav  4.50 4.51 3
  Praha-Komořany x4.55 4.55 
  Praha-Modřany zastávka x4.57 4.57 
  Praha-Braník  5.01 5.01 3
  Praha-Krč  5.07 5.07 2/2
  Praha-Vršovice  5.13 5.14 2
  Praha hlavní nádraží  5.18  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök