Os 18808 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 13.00 | lipenské/7 | |||
Jenín | x | 13.05 | 13.05 | ||
Rožmberk nad Vltavou | 13.11 | 13.12 | 2 | ||
Herbertov | x | 13.14 | 13.14 | ||
Těchoraz | x | 13.18 | 13.18 | ||
Vyšší Brod klášter | 13.21 | 13.23 | 3 | ||
Čertova Stěna | x | 13.28 | 13.28 | ||
Loučovice | 13.35 | 13.35 | 2 | ||
Loučovice zastávka | x | 13.39 | 13.39 | ||
Lipno nad Vltavou | 13.42 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök