Os 18411 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 11.06 | 3/4 | |||
Smyslov | x | 11.12 | 11.12 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 11.15 | 11.15 | ||
Chýnov | 11.19 | 11.20 | 2 | ||
Pořín | x | 11.26 | 11.26 | ||
Obrataň | 11.33 | 11.33 | 2 | ||
Šimpach | x | 11.36 | 11.36 | ||
Pacov | 11.41 | 11.41 | 3 | ||
Leskovice | x | 11.49 | 11.49 | ||
Nová Cerekev | 11.53 | 11.53 | 2 | ||
Vlásenice | x | 11.57 | 11.57 | ||
Pelhřimov | 12.05 | 12.05 | 2 | ||
Rynárec | x | 12.09 | 12.09 | ||
Zajíčkov | x | 12.13 | 12.13 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 12.17 | 12.18 | 1 | ||
Nová Buková | x | 12.21 | 12.21 | ||
Hříběcí | x | 12.25 | 12.25 | ||
Horní Cerekev | 12.29 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci