Os 18258 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 20.29 | 3 | |||
Újezdec u Číčenic | x | 20.32 | 20.32 | ||
Záboří u Číčenic | 20.35 | 20.35 | |||
Chvalešovice | x | 20.37 | 20.37 | ||
Lhota pod Horami | x | 20.40 | 20.40 | ||
Temelín | 20.45 | 20.46 | 2 | ||
Bohunice | x | 20.52 | 20.52 | ||
Týn nad Vltavou | 20.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia