..: Trasa vlaku  1813 - JŘ 2011 :..
Vlak 1813 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Braník   10.45 3
  Praha-Zbraslav  10.57 11.01 3
  Vrané nad Vltavou  11.08 11.10 2
  Měchenice  11.16 11.18 2
  Čisovice  11.40 11.42 2
  Mníšek pod Brdy  11.53 11.55 3
  Malá Hraštice  12.07 12.09 2
  Dobříš  12.24  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster