Vlak 18016 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 19.41 | 1 | |||
Vodňany | 19.46 | 19.48 | 2 | ||
Pražák | x | 19.52 | 19.52 | ||
Svinětice | x | 19.57 | 19.57 | ||
Bavorov | 20.00 | 20.02 | 2 | ||
Blanice | x | 20.08 | 20.08 | ||
Strunkovice nad Blanicí | 20.11 | 20.11 | 2 | ||
Husinec | 20.18 | 20.19 | 1 | ||
Prachatice | 20.25 | 20.31 | 2 | ||
Prachatice lázně | x | 20.34 | 20.34 | ||
Rohanov | x | 20.41 | 20.41 | ||
Chroboly | 20.46 | 20.48 | 3 | ||
Ovesné u Prachatic | x | 20.52 | 20.52 | ||
Skříněřov | x | 20.57 | 20.57 | ||
Zbytiny | 21.03 | 21.05 | 2 | ||
Spálenec | x | 21.07 | 21.07 | ||
Volary | 21.20 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci