Os 17552 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 16.22 | 2 | |||
Bezděkov u Klatov | x | 16.25 | 16.25 | ||
Janovice nad Úhlavou | 16.29 | 16.32 | 1 | ||
Dubová Lhota | x | 16.35 | 16.35 | ||
Úborsko | x | 16.37 | 16.37 | ||
Pocinovice | 16.42 | 16.43 | 2 | ||
Loučim | x | 16.47 | 16.47 | ||
Dobříkov na Šumavě | x | 16.50 | 16.51 | 2 | |
Chodská Lhota | x | 16.53 | 16.53 | ||
Kdyně | 16.58 | 17.00 | 2 | ||
Starec | x | 17.03 | 17.03 | ||
Kout na Šumavě | 17.05 | 17.05 | |||
Spáňov | 17.09 | 17.10 | |||
Domažlice | 17.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci