Os 17549 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 14.09 | 3 | |||
Spáňov | x | 14.15 | 14.15 | ||
Kout na Šumavě | 14.19 | 14.20 | 2 | ||
Starec | x | 14.22 | 14.22 | ||
Kdyně | 14.25 | 14.26 | 2 | ||
Chodská Lhota | x | 14.31 | 14.31 | ||
Dobříkov na Šumavě | x | 14.34 | 14.34 | ||
Loučim | x | 14.37 | 14.37 | ||
Pocinovice | 14.41 | 14.44 | 3 | ||
Úborsko | x | 14.48 | 14.49 | ||
Dubová Lhota | x | 14.51 | 14.52 | ||
Janovice nad Úhlavou | 14.56 | 14.57 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | x | 15.01 | 15.01 | ||
Klatovy | 15.05 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci