Sp 1722 „Santon“ | |
Řazení vlaku: 754 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlárský průsmyk | 4.54 | 3 | |||
Svatý Štěpán | 4.56 | 4.56 | |||
Bylnice | 5.00 | 5.02 | 3 | ||
Popov | 5.07 | 5.07 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 5.12 | 5.13 | 3 | ||
Divnice | 5.15 | 5.15 | |||
Slavičín | 5.19 | 5.26 | 3 | ||
Hostětín | 5.32 | ||||
Pitín zastávka | 5.40 | ||||
Bojkovice město | 5.43 | ||||
Bojkovice | 5.45 | 5.50 | 2/2 | ||
Záhorovice | 5.53 | ||||
Nezdenice | 5.57 | 3 | |||
Šumice | 6.00 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 6.04 | 6.05 | 3 | ||
Uherský Brod | 6.09 | 6.12 | 3 | ||
Havřice | 6.15 | ||||
Hradčovice | 6.20 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 6.24 | ||||
Vésky | 6.27 | ||||
Kunovice | 6.30 | 6.34 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 6.37 | ||||
Ostrožská Nová Ves | 6.41 | 6.44 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 6.50 | 2 | |||
Veselí nad Moravou | 6.55 | 7.01 | 2 | ||
Bzenec | 7.10 | 7.11 | 4 | ||
Vracov | 7.14 | 7.15 | |||
Kyjov zastávka | 7.23 | 7.24 | |||
Kyjov | 7.27 | 7.28 | 4 | ||
Nemotice | 7.41 | 7.42 | 4 | ||
Nesovice | 7.50 | 7.50 | 4 | ||
Bučovice | 7.57 | 7.58 | 3 | ||
Slavkov u Brna | 8.06 | 8.07 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 8.33 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci