Sp 1689 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 3.23 | 6 | |||
Odb Chomutov město | 3.25 | 3.26 | |||
Jirkov zastávka | 3.29 | 3.30 | |||
Most | 3.43 | 3.44 | 3 | ||
Bílina | 3.54 | 3.55 | 1 | ||
Duchcov | 4.01 | 4.02 | |||
Řetenice | 4.08 | 4.09 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 4.12 | 4.13 | 2 | ||
Proboštov | 4.15 | 4.16 | |||
Bohosudov | 4.19 | 4.20 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 4.32 | 4.33 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 4.35 | 4.49 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 4.52 | 4.52 | 1 | ||
Neštěmice | 4.54 | 4.55 | |||
Mojžíř | 4.57 | 4.57 | |||
Neštědice | 4.59 | 5.00 | |||
Povrly | 5.01 | 5.02 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 5.05 | 5.05 | |||
Dobkovice | 5.08 | 5.09 | |||
Choratice | 5.10 | 5.11 | |||
Vilsnice | 5.13 | 5.14 | |||
Děčín hlavní nádraží | 5.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci