Sp 1683 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jirkov | 18.00 | ||||
Odb Chomutov město | 18.06 | 18.07 | |||
Chomutov | 18.10 | 18.12 | 2 | ||
Březno u Chomutova | 18.26 | 18.27 | 4 | ||
Hořetice | 18.34 | 18.34 | 2 | ||
Žatec | 18.42 | 18.43 | 3 | ||
Měcholupy | 18.54 | 18.56 | 4 | ||
Želeč | 19.01 | 19.01 | |||
Deštnice | 19.08 | 19.08 | |||
Milostín | 19.14 | 19.14 | 4 | ||
Mutějovice zastávka | 19.18 | 19.18 | |||
Krupá | 19.21 | 19.22 | |||
Lužná u Rakovníka | 19.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster