Os 16821 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň předměstí | 6.25 | 2 | |||
Kadaň | 6.27 | 6.28 | 2 | ||
Kadaň-Prunéřov | 6.34 | 6.35 | 3 | ||
Chomutov | 6.46 | 6.58 | 1 | ||
Březno u Chomutova | 7.09 | 7.10 | 4 | ||
Hořetice | 7.17 | 7.20 | 2 | ||
Žatec | 7.28 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök