Sp 1638 | |
Řazení vlaku: 362 + AB349 + BDs450 + Bd264 + 3xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 4.53 | 3/4 | |||
Bludov | 4.59 | 5.00 | 2/3 | ||
Postřelmov | 5.02 | 5.03 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 5.07 | 5.07 | |||
Zábřeh na Moravě | 5.10 | 5.14 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 5.18 | 5.19 | 2 | ||
Mohelnice | 5.23 | 5.24 | 3 | ||
Moravičany | 5.26 | 5.27 | 2 | ||
Červenka | 5.33 | 5.34 | 1/4 | ||
Střeň | 5.38 | 5.39 | |||
Štěpánov | 5.43 | 5.43 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.52 | 5.58 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 6.14 | 6.15 | 5 | ||
Pivín | 6.24 | 6.27 | 1 | ||
Nezamyslice | 6.36 | 6.37 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 6.43 | 6.50 | 2 | ||
Vyškov na Moravě | 6.58 | 6.59 | 3 | ||
Luleč | 7.04 | 7.05 | 1 | ||
Rousínov | 7.11 | 7.12 | 2 | ||
Křenovice horní nádraží | 7.18 | 7.18 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 7.26 | 7.27 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 7.33 | 7.34 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.44 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci