R 1582 | |
Řazení vlaku: 162 + B255 + 4xB256 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třinec (Trzyniec) | 14.42 | 2 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.51 | 14.56 | 2 | ||
Havířov | 15.12 | 15.13 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 15.24 | 15.26 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 15.30 | 15.31 | 2 | ||
Studénka | 15.44 | 15.45 | 1 | ||
Suchdol nad Odrou | 15.52 | 15.53 | 3 | ||
Hranice na Moravě | 16.05 | 16.10 | 2/2 | ||
Lipník nad Bečvou | 16.18 | 16.19 | 1/2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.41 | 16.44 | |||
Zábřeh na Moravě | 17.09 | 17.11 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.11 | 18.13 | 3 | ||
Praha-Libeň | 19.19 | 19.20 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci