Os 15022 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vysoké Mýto město | 10.58 | 1 | |||
Džbánov | x | 11.03 | 11.03 | ||
Hrušová | x | 11.06 | 11.06 | ||
Cerekvice nad Loučnou | 11.08 | 11.09 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | x | 11.11 | 11.11 | ||
Řídký | x | 11.15 | 11.15 | ||
Tržek | x | 11.17 | 11.17 | ||
Litomyšl-Nedošín | x | 11.21 | 11.21 | ||
Litomyšl zastávka | x | 11.24 | 11.24 | ||
Litomyšl | 11.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci