Os 14818 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 13.42 | 2/4 | |||
Hamry nad Sázavou | x | 13.47 | 13.47 | ||
Sázava u Žďáru | 13.51 | 13.52 | 2/2 | ||
Nížkov | x | 13.57 | 13.57 | ||
Ronov nad Sázavou | x | 14.00 | 14.00 | ||
Přibyslav | 14.03 | 14.04 | 1/2 | ||
Přibyslav zastávka | x | 14.06 | 14.06 | ||
Stříbrné Hory | x | 14.10 | 14.10 | ||
Pohled | 14.12 | 14.13 | 1/2 | ||
Pohledští Dvořáci | x | 14.17 | 14.17 | ||
Havlíčkův Brod | 14.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci