R 1430 | |
Řazení vlaku: 362 + AB349 + BDs450 + Bd264 + 2xB256 + 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 20.09 | 3/5 | |||
Bludov | 20.14 | 20.15 | 2/3 | ||
Postřelmov | 20.17 | 20.17 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 20.21 | 20.22 | |||
Zábřeh na Moravě | 20.25 | 20.36 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 21.01 | 21.07 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 21.23 | 21.25 | 5 | ||
Nezamyslice | 21.38 | 21.39 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 21.45 | 21.50 | 2 | ||
Vyškov na Moravě | 21.58 | 22.01 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 22.38 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster