..: Trasa vlaku Os 13200/1 - JŘ 2011 :..
Os 13200/1
Řazení vlaku: 814 + Btax780 + 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rožnov pod Radhoštěm   4.07 3
  Zubří x4.11 4.11 
  Střítež nad Bečvou  4.14 4.16 2
  Zašová x4.19 4.19 
  Hrachovec x4.23 4.23 
  Krhová x4.25 4.25 
  Valašské Meziříčí  4.29 4.44 3
  Brňov  4.48 4.48 
  Bystřička  4.52 4.52 2
  Jablůnka  4.57 4.57 
  Vsetín  5.04 5.13 vlevo/3
  Ústí u Vsetína zastávka x5.17 5.17 
  Janová x5.19 5.19 
  Hovězí  5.24 5.26 
  Huslenky x5.30 5.30 
  Huslenky zastávka x5.34 5.34 
  Halenkov zastávka x5.37 5.37 
  Halenkov  5.39 5.40 2
  Nový Hrozenkov zastávka x5.44 5.44 
  Nový Hrozenkov x5.48 5.48 
  Karolinka zastávka x5.52 5.52 
  Karolinka  5.54 5.55 
  Velké Karlovice zastávka x6.00 6.00 
  Velké Karlovice  6.02  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci