R 1181 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 5.32 | 3 | |||
Písečná | 5.44 | 5.45 | 3 | ||
Mikulovice | 5.52 | 5.53 | 3 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 6.32 | 6.33 | 2 | ||
Třemešná ve Slezsku | 6.40 | 6.41 | 3 | ||
Město Albrechtice | 6.46 | 6.47 | 3 | ||
Krnov | 6.58 | 7.06 | 3 | ||
Krnov-Cvilín | 7.10 | 7.10 | |||
Opava západ | 7.30 | 7.31 | 2 | ||
Opava východ | 7.36 | 7.43 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 8.05 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci