R 1123 | |
Řazení vlaku: 2x843 + Btn753 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.07 | ||||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 11.19 | 11.20 | 2 | ||
Domašov nad Bystřicí | 11.42 | 11.43 | 3 | ||
Moravský Beroun | 11.50 | 11.51 | 2 | ||
Dětřichov nad Bystřicí | 12.01 | 12.03 | 3 | ||
Lomnice u Rýmařova | 12.10 | 12.10 | |||
Valšov | 12.18 | 12.19 | 3 | ||
Bruntál | 12.27 | 12.32 | 3 | ||
Krnov | 12.57 | 13.06 | 2 | ||
Krnov-Cvilín | 13.10 | 13.10 | |||
Opava západ | 13.30 | 13.31 | 3 | ||
Opava východ | 13.36 | 13.43 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 14.05 | 14.15 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 14.22 | 14.25 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 14.28 | 14.29 | |||
Ostrava střed | 14.31 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster