Os 9111 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdtmee + Bdgtmee + Bdtmee + 812 + 2x011 + 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humenné | 17.00 | ||||
Prešov | 15.16 | Nástupište č. | |||
Šarišské Lúky | 15.21 | 15.26 | |||
Kapušany pri Prešove | 15.31 | 15.34 | |||
Lada | 15.38 | 15.38 | |||
Lipníky | 15.42 | 15.43 | |||
Pavlovce | 15.49 | 15.50 | |||
Hanušovce nad Topľou mesto | 15.53 | 15.54 | |||
Hanušovce nad Topľou | 15.56 | 15.57 | |||
Bystré | 16.00 | 16.01 | |||
Čierne nad Topľou | 16.04 | 16.06 | |||
Hlinné | 16.11 | 16.12 | |||
Soľ | 16.15 | 16.16 | |||
Komárany | 16.19 | 16.20 | |||
Vranov nad Topľou | 16.24 | 16.25 | |||
Vranovské Dlhé | 16.29 | 16.29 | |||
Hencovce | 16.32 | 16.32 | |||
Nižný Hrabovec | 16.35 | 16.37 | |||
Strážske | 16.44 | 16.50 | |||
Brekov | 16.54 | 16.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci