Os 8814 | |
Řazení vlaku: 460 + 2xWLAB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 21.30 | ||||
Čierna nad Tisou | 19.52 | ||||
Čierna nad Tisou zastávka | 19.54 | 19.55 | |||
Biel | 19.57 | 19.57 | |||
Dobrá | 20.00 | 20.00 | |||
Pribeník | 20.03 | 20.04 | |||
Veľký Horeš | 20.09 | 20.09 | |||
Somotor | 20.16 | 20.16 | |||
Streda nad Bodrogom | 20.20 | 20.20 | |||
Borša | 20.25 | 20.25 | |||
Slovenské Nové Mesto | 20.29 | 20.29 | |||
Čerhov | 20.35 | 20.35 | |||
Michaľany | 20.41 | 20.42 | |||
Kuzmice | 20.48 | 20.48 | |||
Kalša | 20.53 | 20.54 | |||
Slanec | 20.59 | 20.59 | |||
Ruskov | 21.05 | 21.05 | 1. | ||
Bohdanovce | 21.08 | 21.09 | |||
Vyšná Myšľa | 21.11 | 21.12 | |||
Nižná Myšľa | 21.15 | 21.15 | |||
Krásna nad Hornádom | 21.21 | 21.22 | |||
Košice predmestie | 21.26 | 21.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster