Os 8783 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 22.20 | ||||
Lipany | 21.00 | ||||
Rožkovany | 21.02 | 21.03 | |||
Červenica | 21.06 | 21.06 | |||
Pečovská Nová Ves | 21.09 | 21.09 | |||
Sabinov | 21.13 | 21.14 | |||
Orkucany | 21.17 | 21.17 | |||
Šarišské Michaľany | 21.21 | 21.21 | |||
Veľký Šariš | 21.26 | 21.27 | |||
Prešov mesto | 21.32 | 21.33 | |||
Prešov | 21.37 | 21.39 | Nástupište č. | ||
Haniska pri Prešove | 21.43 | 21.43 | |||
Kendice | 21.47 | 21.47 | |||
Drienovská Nová Ves | 21.49 | 21.50 | |||
Drienovská Nová Ves obec | 21.52 | 21.52 | |||
Ličartovce | 21.55 | 21.56 | |||
Obišovce | 21.58 | 21.58 | |||
Kysak | 22.02 | 22.04 | |||
Trebejov | 22.06 | 22.07 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 22.11 | 22.11 | |||
Ťahanovce | 22.15 | 22.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök