Os 8782 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plaveč | 16.51 | ||||
Košice | 14.47 | ||||
Ťahanovce | 14.51 | 14.51 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 14.55 | 14.56 | Nástupište | ||
Trebejov | 15.00 | 15.00 | |||
Kysak | 15.03 | 15.06 | |||
Obišovce | 15.09 | 15.10 | |||
Ličartovce | 15.11 | 15.12 | |||
Drienovská Nová Ves obec | 15.15 | 15.15 | |||
Drienovská Nová Ves | 15.17 | 15.18 | |||
Kendice | 15.20 | 15.20 | |||
Haniska pri Prešove | 15.24 | 15.24 | |||
Prešov | 15.28 | 15.41 | Nástupište č. | ||
Prešov mesto | 15.44 | 15.45 | |||
Veľký Šariš | 15.49 | 15.49 | |||
Šarišské Michaľany | 15.55 | 15.56 | |||
Orkucany | 15.59 | 16.00 | |||
Sabinov | 16.03 | 16.04 | |||
Pečovská Nová Ves | 16.08 | 16.09 | |||
Červenica | 16.11 | 16.11 | |||
Rožkovany | 16.14 | 16.15 | |||
Lipany | 16.18 | 16.19 | |||
Krivany | 16.22 | 16.22 | |||
Pusté Pole | 16.35 | 16.36 | |||
Ďurková | 16.42 | 16.43 | |||
Ľubotín | 16.46 | 16.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci