Os 7529 | |
Řazení vlaku: 2x813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horná Štubňa | 19.18 | ||||
Vrútky | 18.25 | ||||
Priekopa | 18.29 | 18.29 | |||
Martin | 18.33 | 18.34 | |||
Košťany nad Turcom | 18.38 | 18.39 | |||
Príbovce | 18.43 | 18.44 | |||
Kláštor pod Znievom | 18.49 | 18.49 | |||
Jazernica | 18.53 | 18.54 | |||
Malý Čepčín | 18.57 | 18.58 | |||
Diviaky | 19.02 | 19.03 | |||
Turčianske Teplice | 19.05 | 19.06 | |||
Horná Štubňa zastávka | 19.11 | 19.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster