Os 7528 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrútky | 15.28 | ||||
Horná Štubňa | 14.36 | ||||
Horná Štubňa zastávka | 14.40 | 14.41 | |||
Turčianske Teplice | 14.45 | 14.47 | |||
Diviaky | 14.49 | 14.50 | |||
Malý Čepčín | 14.54 | 14.55 | |||
Jazernica | 14.58 | 14.58 | |||
Kláštor pod Znievom | 15.02 | 15.03 | |||
Príbovce | 15.07 | 15.08 | |||
Košťany nad Turcom | 15.13 | 15.13 | |||
Martin | 15.18 | 15.19 | |||
Priekopa | 15.23 | 15.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster