Os 7526 | |
Řazení vlaku: 750 + Bdtmee + Bdgtmee + Bdtmee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrútky | 13.37 | ||||
Horná Štubňa | 12.45 | ||||
Horná Štubňa zastávka | 12.49 | 12.50 | |||
Turčianske Teplice | 12.54 | 12.55 | |||
Diviaky | 12.58 | 12.59 | |||
Malý Čepčín | 13.02 | 13.03 | |||
Jazernica | 13.06 | 13.06 | |||
Kláštor pod Znievom | 13.10 | 13.11 | |||
Príbovce | 13.15 | 13.16 | |||
Košťany nad Turcom | 13.20 | 13.21 | |||
Martin | 13.25 | 13.28 | |||
Priekopa | 13.32 | 13.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök