Os 7523 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prievidza | 9.31 | ||||
Vrútky | 7.15 | ||||
Priekopa | 7.18 | 7.19 | |||
Martin | 7.23 | 7.24 | |||
Košťany nad Turcom | 7.28 | 7.28 | |||
Príbovce | 7.33 | 7.34 | |||
Kláštor pod Znievom | 7.38 | 7.39 | |||
Jazernica | 7.43 | 7.43 | |||
Malý Čepčín | 7.46 | 7.47 | |||
Diviaky | 7.51 | 8.09 | |||
Turčianske Teplice | 8.11 | 8.12 | |||
Horná Štubňa zastávka | 8.17 | 8.18 | |||
Horná Štubňa | 8.23 | 8.26 | |||
Sklené pri Handlovej | 8.34 | 8.34 | |||
Remäta | 8.40 | 8.40 | |||
Handlová | 8.48 | 8.49 | |||
Ráztočno | 8.58 | 8.59 | |||
Jalovec | 9.01 | 9.01 | |||
Chrenovec | 9.06 | 9.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci