Os 7508 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 17.52 | 2. | |||
Zvolen osobná stanica | 15.27 | 3. | |||
Hronská Dúbrava | 15.36 | 15.37 | |||
Trnavá Hora | 15.42 | 15.43 | |||
Bartošova Lehôtka | 15.55 | 15.56 | |||
Jastrabá | 15.59 | 15.59 | |||
Kremnica | 16.10 | 16.11 | |||
Kremnické Bane | 16.22 | 16.22 | |||
Turček | 16.29 | 16.29 | |||
Horná Štubňa | 16.36 | 16.36 | |||
Horná Štubňa zastávka | 16.41 | 16.41 | |||
Turčianske Teplice | 16.46 | 16.47 | |||
Diviaky | 16.49 | 16.50 | |||
Malý Čepčín | 16.54 | 16.54 | |||
Jazernica | 16.57 | 16.58 | |||
Kláštor pod Znievom | 17.01 | 17.02 | |||
Príbovce | 17.06 | 17.07 | |||
Košťany nad Turcom | 17.12 | 17.12 | |||
Martin | 17.17 | 17.18 | |||
Priekopa | 17.22 | 17.22 | |||
Vrútky | 17.27 | 17.29 | 2. | ||
Nezbudská Lúčka-Strečno | 17.36 | 17.37 | |||
Varín | 17.41 | 17.42 | |||
Teplička nad Váhom | 17.46 | 17.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci