Os 7506 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrútky | 16.27 | ||||
Zvolen nákladná stanica | 14.19 | ||||
Zvolen osobná stanica | 14.21 | 14.24 | |||
Hronská Dúbrava | 14.34 | 14.35 | |||
Trnavá Hora | 14.40 | 14.41 | |||
Stará Kremnička | 14.48 | 14.48 | |||
Bartošova Lehôtka | 14.56 | 14.56 | |||
Jastrabá | 14.59 | 14.59 | |||
Kremnica | 15.10 | 15.11 | |||
Kremnické Bane | 15.22 | 15.22 | |||
Turček | 15.29 | 15.29 | |||
Horná Štubňa | 15.36 | 15.36 | |||
Horná Štubňa zastávka | 15.41 | 15.41 | |||
Turčianske Teplice | 15.46 | 15.47 | |||
Diviaky | 15.50 | 15.50 | |||
Malý Čepčín | 15.54 | 15.54 | |||
Jazernica | 15.58 | 15.58 | |||
Kláštor pod Znievom | 16.02 | 16.03 | |||
Príbovce | 16.08 | 16.08 | |||
Košťany nad Turcom | 16.13 | 16.13 | |||
Martin | 16.18 | 16.19 | |||
Priekopa | 16.23 | 16.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster