Vlak 6763 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tisovec | 17.38 | ||||
Brezno | 16.29 | ||||
Brezno mesto | 16.31 | 16.32 | |||
Brezno-Halny | 16.35 | 16.36 | |||
Brezno-Rohozná | 16.42 | 16.42 | |||
Michalová zastávka | 16.48 | 16.49 | |||
Michalová | 16.51 | 16.52 | |||
Pohronská Polhora | 16.55 | 17.02 | |||
Zbojská | 17.11 | 17.12 | |||
Tisovec-Bánovo | 17.22 | 17.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci