R 611 „Thermal Park Bešeňová“ | |
Řazení vlaku: 362 + Ampeer + WRRm + BDshmeer + 3xBeer61 + Bpeer61 + 2xBpeer7661 + 3xB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 22.02 | 2./7 | |||
Bratislava hlavná stanica | 16.10 | 1./1 | |||
Bratislava-Vinohrady | 16.15 | 16.16 | |||
Trnava | 16.40 | 16.42 | 2. | ||
Leopoldov | 16.53 | 16.55 | 2. | ||
Piešťany | 17.06 | 17.07 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 17.19 | 17.20 | |||
Trenčín | 17.38 | 17.40 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 17.46 | 17.48 | |||
Púchov | 18.07 | 18.09 | |||
Považská Bystrica | 18.19 | 18.21 | |||
Žilina | 18.47 | 18.53 | 2. | ||
Vrútky | 19.10 | 19.12 | |||
Kraľovany | 19.25 | 19.27 | |||
Ružomberok | 19.42 | 19.44 | |||
Liptovský Mikuláš | 20.01 | 20.03 | |||
Štrba | 20.30 | 20.32 | |||
Poprad-Tatry | 20.45 | 20.47 | 1. | ||
Spišská Nová Ves | 21.05 | 21.07 | |||
Margecany | 21.32 | 21.34 | |||
Kysak | 21.48 | 21.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci