Vlak 5079 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prievidza | 16.08 | ||||
Nitra | 13.45 | ||||
Nitra zastávka | 13.48 | 13.49 | |||
Mlynárce | 13.52 | 13.52 | |||
Lužianky | 13.57 | 13.58 | |||
Čakajovce | 14.01 | 14.01 | |||
Jelšovce | 14.04 | 14.05 | |||
Výčapy-Opatovce | 14.09 | 14.09 | |||
Koniarovce | 14.12 | 14.13 | |||
Preseľany nad Nitrou zastávka | 14.16 | 14.16 | |||
Kamanová | 14.19 | 14.19 | |||
Mýtna Nová Ves | 14.22 | 14.23 | |||
Ludanice | 14.26 | 14.34 | |||
Chrabrany | 14.38 | 14.38 | |||
Topoľčany | 14.43 | 14.48 | |||
Krušovce | 14.52 | 14.52 | |||
Bošany | 14.56 | 14.57 | |||
Chynorany | 15.01 | 15.02 | |||
Žabokreky nad Nitrou | 15.06 | 15.14 | |||
Veľké Bielice | 15.19 | 15.19 | |||
Partizánske | 15.22 | 15.23 | |||
Partizánske zastávka | 15.25 | 15.26 | |||
Veľké Uherce | 15.29 | 15.30 | |||
Oslany | 15.34 | 15.34 | |||
Bystričany | 15.38 | 15.38 | |||
Zemianske Kostoľany | 15.43 | 15.44 | |||
Nováky | 15.49 | 15.58 | |||
Koš | 16.03 | 16.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia