Zr 1707 „Tematín“ | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBmeer61 + Bgee + BDshmee + 3xBdteer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Mesto nad Váhom | 22.29 | ||||
Bratislava hlavná stanica | 21.10 | 3. | |||
Bratislava-Vinohrady | 21.15 | 21.16 | |||
Pezinok | 21.26 | 21.27 | 2. | ||
Trnava | 21.45 | 21.47 | 1. | ||
Brestovany | 21.54 | 21.54 | |||
Leopoldov | 22.01 | 22.03 | 2. | ||
Piešťany | 22.14 | 22.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci