R 1381 „Varsovia“ | |
Řazení vlaku: 362 + WLAB + Bc + A + 4xB + WLAB + Bc + WLAB + Bc + 2xB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Keszthely | 13.02 | ||||
Stróże | 0.48 | 0.49 | |||
Nowy Sącz | 1.26 | 1.27 | |||
Stary Sącz | 1.35 | 1.36 | |||
Muszyna | 2.34 | 2.44 | |||
Plaveč | 3.05 | 3.20 | |||
Lipany | 3.47 | 3.48 | |||
Sabinov | 3.56 | 3.57 | |||
Prešov | 4.13 | 4.14 | Nástupište č. | ||
Kysak | 4.29 | 4.30 | |||
Košice | 4.43 | 5.02 | |||
Hidasnémeti | 5.23 | 5.32 | |||
Novajidrány | 5.42 | 5.43 | |||
Forró-Encs | 5.51 | 5.53 | |||
Halmaj | 6.03 | 6.04 | |||
Szikszó | 6.08 | 6.09 | |||
Onga | 6.16 | 6.19 | |||
Miskolc Tiszai pu. | 6.30 | 6.32 | |||
Füzesabony | 7.08 | 7.09 | |||
Hatvan | 7.50 | 7.57 | |||
Budapest-Keleti pu. | 9.12 | 9.30 | |||
Budapest-Kelenföld | 9.43 | 9.45 | |||
Székesfehérvár | 10.43 | 10.48 | |||
Siófok | 11.36 | 11.38 | |||
Balatonföldvár | 11.52 | 11.53 | |||
Balatonlelle | 12.10 | 12.11 | |||
Balatonboglár | 12.16 | 12.18 | |||
Fonyód | 12.26 | 12.28 | |||
Balatonszentgyörgy | 12.50 | 12.51 | |||
Warszawa Wschodnia | 19.18 | ||||
Warszawa Centralna | 19.25 | 19.30 | |||
Kraków Główny | 22.29 | 22.39 | |||
Kraków Płaszów | 22.47 | 22.48 | |||
Bochnia | 23.14 | 23.15 | |||
Tarnów | 23.46 | 23.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci