Vlak 11719 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.21 | ||||
Jaroměř | 15.11 | ||||
Smiřice | 15.21 | 15.23 | |||
Račice nad Trotinou | 15.35 | 15.36 | |||
Hořiněves | 15.46 | 15.47 | |||
Hněvčeves | 15.52 | 15.54 | |||
Všestary | 16.08 | 16.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster