Os 2314 | |
Řazení vlaku: 1116 + Bmpz-ds + 4xBmpz-dl Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 9.37 | 2 | |||
Wiener Neustadt Hbf | 7.20 | ||||
Felixdorf | 7.26 | 7.27 | |||
Leobersdorf | 7.31 | 7.32 | |||
Baden | 7.38 | 7.39 | |||
Mödling | 7.46 | 7.47 | |||
Wien Meidling | 7.58 | 8.00 | |||
Wien Matzleinsdorfer Platz | 8.02 | 8.03 | |||
Wien Südtiroler Platz | 8.05 | 8.05 | |||
Wien-Quartier-Belvedere | 8.06 | 8.07 | |||
Wien Rennweg | 8.09 | 8.10 | |||
Wien Mitte Landstraße | 8.12 | 8.13 | |||
Wien Praterstern | 8.16 | 8.17 | |||
Wien Traisengasse | 8.19 | 8.20 | |||
Wien Handelskai | 8.21 | 8.22 | |||
Wien Floridsdorf | 8.25 | 8.26 | |||
Wien Siemensstraße | 8.29 | 8.30 | |||
Wien Leopoldau | 8.32 | 8.33 | |||
Deutsch Wagram | 8.39 | 8.40 | |||
Gänserndorf | 8.48 | 8.49 | |||
Weikendorf-Dörfles | 8.51 | 8.52 | |||
Tallesbrunn | 8.54 | 8.55 | |||
Angern | 8.58 | 8.59 | |||
Stillfried | 9.02 | 9.02 | |||
Dürnkrut | 9.07 | 9.08 | |||
Jedenspeigen | 9.10 | 9.11 | |||
Sierndorf a. d. March | 9.13 | 9.13 | |||
Drösing | 9.16 | 9.16 | |||
Hohenau | 9.21 | 9.22 | |||
Rabensburg | 9.26 | 9.27 | |||
Bernhardsthal | 9.30 | 9.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia