Os 39654 „Švestková dráha“ | |
Řazení vlaku: 830 + Daa-k Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 9.56 | ||||
Litoměřice horní nádraží | 8.19 | ||||
Litoměřice Cihelna | 8.22 | ||||
Žalhostice | 8.26 | ||||
Lovosice | 8.32 | 8.36 | |||
Čížkovice | 8.45 | ||||
Třebenice | 8.50 | ||||
Třebenice město | 8.54 | ||||
Dlažkovice | 8.59 | ||||
Podsedice | 9.02 | ||||
Třebívlice | 9.08 | 9.09 | |||
Židovice | 9.17 | ||||
Libčeves | 9.26 | ||||
Sinutec | 9.31 | ||||
Bělušice | 9.35 | ||||
Skršín | 9.38 | ||||
Sedlec u Obrnic | 9.45 | ||||
Obrnice | 9.50 | 9.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök