Os 9751 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slaný | 7.28 | 3 | |||
Louny | 6.37 | 2 | |||
Chlumčany u Loun | 6.40 | 6.41 | 2 | ||
Vrbno nad Lesy | 6.51 | 6.51 | 2 | ||
Peruc | 6.56 | 6.58 | 2 | ||
Telce | 7.01 | 7.01 | |||
Vrbičany | 7.04 | 7.04 | |||
Klobuky v Čechách | 7.06 | 7.07 | 2 | ||
Páleček | 7.10 | 7.10 | |||
Zlonice | 7.14 | 7.15 | 2 | ||
Královice u Zlonic | 7.21 | 7.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök