Os 9641 | |
Řazení vlaku: 452 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.47 | III./5 | |||
Kralupy nad Vltavou | 16.12 | 3 | |||
Dolany nad Vltavou | 16.15 | 16.15 | |||
Libčice nad Vltavou | 16.19 | 1/2 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 16.21 | 16.21 | |||
Řež | 16.23 | 16.23 | |||
Úholičky | 16.25 | 16.25 | |||
Roztoky-Žalov | 16.27 | 16.27 | |||
Roztoky u Prahy | 16.30 | 1/3 | |||
Praha-Sedlec | 16.34 | 16.34 | |||
Praha-Bubeneč | 16.37 | 2 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 16.41 | 16.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci