Os 9530 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 15.50 | 1 | |||
Praha-Vršovice | 14.38 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 14.42 | 14.47 | 5 | ||
Praha-Vysočany | 14.54 | 14.55 | 1/2 | ||
Praha-Satalice | 15.04 | 15.04 | 2 | ||
Praha-Kbely | 15.07 | 15.07 | |||
Praha-Čakovice | 15.11 | 15.12 | 2 | ||
Hovorčovice | 15.16 | 15.16 | |||
Měšice u Prahy | 15.19 | 15.19 | 1 | ||
Zlonín | 15.21 | 15.21 | |||
Kojetice u Prahy | 15.24 | 15.24 | |||
Neratovice | 15.28 | 15.32 | 2 | ||
Tišice | 15.35 | 15.35 | |||
Všetaty | 15.39 | 15.40 | 1/1 | ||
Malý Újezd | 15.46 | 15.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci