..: Trasa vlaku Os 9524 - JŘ 2010 :..
Os 9524
Řazení vlaku: 714 + 854 + Bdtn756 + Btax780 + BDtax782 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Všetaty  9.39  1/1
  Praha-Vršovice   8.40 2
  Praha hlavní nádraží  8.44 8.47 5
  Praha-Vysočany  8.54 8.55 1/2
  Praha-Satalice  9.04 9.04 2
  Praha-Kbely  9.07 9.07 
  Praha-Čakovice  9.11 9.12 2
  Hovorčovice  9.16 9.16 
  Měšice u Prahy  9.19 9.19 1
  Zlonín  9.21 9.21 
  Kojetice u Prahy  9.24 9.24 
  Neratovice  9.28 9.32 2
  Tišice  9.35 9.35 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy